Kniha návštěv

Oznámení

Datum: 02.04.2011 | Vložil: Toni

Zdravím Vás i celou smečku a taktéž ostatní Vaše návštěvníky. Všem milovníkům kolií bych chtěla oznámit, že v chovné stanici My sweet darling jsou ještě volná štěňátka.Jsou k odběru ihned a je mezi nimi úžasná fenečka!! Štěňátka jsou všechna triko, po mamince Anabela Black Stráň fialek a po úspěšném tatínkovi Geronimo Leawrey. Pokud Vy nebo kdokoliv jiný by zatoužil po chlupatém klubíčku, veškeré info najde na www.mysweetdarling.wbs.cz. Doufám, že se na mě nebudete zlobit, že jsem zde nabídla štěňátka, ale kde jinde najdu nejvíce příznivců kolíí než přímo na jejich stránkách. A nejde vůbec o mě, ale štěňátka už potřebují nové páníčky. Děkuji Vám za pochopení a doufám, že se nebudete na mě zlobit. Moc vás všechny zdravím. Toni (www.geronimoleawrey.wbs.cz)

Re: Oznámení

Datum: 04.04.2011 | Vložil: ivik

Vůbec se nezlobíme, ba právě naopak jsme rádi, že budeme moci přispět k tomu, že tak krásné štěňátka dostanou brzo hodné páničky, což jim ze srdce přejeme. Panky, Balt i Bony posílají olíznutí pro chlupaté klubíčka :-)))))

Gratulace

Datum: 25.03.2011 | Vložil: Toni-koli

Děkuji za gratulace Nýmovi a také moc blahopřeji Pankymu k V1 v Katowicích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale CACík k tomu nedostal??????? I kdyby bez CACe, je to moc hezké ocenění!!!!! A máte v plánu Ostravu?? Tam bychom se mohli potkat. Zdravím všechny čtyřnožce i dvounožce - Toni.

Ahoj děcka!

Datum: 19.02.2011 | Vložil: https://moravianmiracle.ic.cz/

Děkujeme za příspěvek v naší knize návštěv. Proklikali jsme se Vašimi stránkami a musím říct, že se opravdu povedly.
Už se moc těšíme na naše miminka, držte nám palce, ať to vše dobře dopadne. My zas budeme držet palečky dlouhosrstým krasavcům, až budou bojovat ve výstavních kruzích!
Papa Zuzka

Moc zdravím

Datum: 27.01.2011 | Vložil: Toni-koli

Děkuji za milou gratulaci ke štěňátkům.Mějte se i s pejskama krásně a určitě se v tomto roce uvidíme na nějaké výstavě. Zdraví www.geronimoleawrey.wbs.cz

PF 2011

Datum: 27.12.2010 | Vložil: Afi

Bráškům a jejich pánečkům přeje do nového roku vše dobré a hodně úspěchů trikošek Afi se svou smečkou!!
https://picasaweb.google.com/106132675160459465176/Afik#5555419223898744370
PS.: Máte moc pěkné stránky!

Re: PF 2011

Datum: 27.12.2010 | Vložil: ivik

jeeeee moc děkujeme za přání a taky přejeme jen to nejlepší v novém roce bráškovi Afíkovi a jeho pánečkům a ať se všem daří ve zdraví.
... a kluci by se určo rádi někdy setkali s bráškou Afíkem, tak se někdy ozvěte anebo pošlete aspoń fotku. Kdyby jste měli čas a chuť, tak jedeme v neděli výstavu Brno v únoru - tak se s Vámi rádi setkáme.

Moc pozdravů

Datum: 18.10.2010 | Vložil: Toni-koli

Ahojky!! Posílám moc pozdravů z Jeseníků. Děkuji velice za krásný a milý příspěvek na mých stránkách. Jsem potěšena, že jsem Vás poznala - divím se, že jsme na sebe nenarazily už dříve, protože po prohlídce Vašich stránek jsem zjistila, že na spoustě výstav jsme byly společně... Ale co má být, to se stane a musely jsme až skoro do Zabrze, abysme se potkaly. A já toho vůbec nelituju, protože jste skvělí lidičkové, úžasní koliáři, velice příjemní parťáci a vůbec... :-). Budu moc ráda, pokud se budeme potkávat i nadále!!!! Přeji Vám hodně hodně radosti z pejsků, výstavní úspěchy a pevné zdraví všem!! Zdraví Vás Toni z Jeseníků + Bengee + Nýmo¨
www.geronimoleawrey.wbs.cz

Re: Moc pozdravů

Datum: 20.10.2010 | Vložil: ivik

juuuuuuuu děkujeme za pozdravy, ještě jednou jsme moc rádi, že jsme vás poznali a taky vám přejeme všechno jenom to nejlepší a těšíme se na brzké shledání na nějaké výstavě.
Ivik a její banda :-)))

KRAJSKÁ VÝSTAVA V ZABRZE POLSKO

Datum: 17.10.2010 | Vložil: IVIK

Dnes jsme absolvovali krajskou výstavu Zabrze v Polsku, které se zúčastnilo asi 1200psů - rozhodčí pan Andrzej Tyburczyk (Pl). Panky přijel domů s ohodnocením doskonaly1 - zwyciezca mlodziezy :-)
Doma přibyla další medalile.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek